Ara
  • Mimar Hami Birkan

Küçük Ev Dekorasyonu Örnekleri

Küçük ev dekorasyonlarınızı yaparken dar alanda yaratıcı tasarımlar çıkarmak, HKB Mimarlık | Mimar Hami Birkan'ın kaleminden..
Küçük metrekare alanlarını pratik çözümler sağlayarak ve kullanım işlevini artırarak yeniden dekorasyon etmek her daim mümkün.Günümüzde ev dekorasyonu denildiğinde geniş bir çeşitlilikle ev gereçleri, çok amaçlı salon,mutfak, yatak odaları mobilya ürünlerini, duvar kağıtlarını, duvar aksesuarları ve özel mobilya tasarımlarına daha kolay erişebiliyor,elde etmek çok basit ve mümkün olabiliyor.


Salon duvarlarından, oda aksesuarına akılcı ve küçük önerilerle evinize büyük kolaylıklar sağlamak mümkün. Mutfak,banyolarınız metrekare olarak yeterli büyüklükte değil, dar mekanlar ise göz yoran eşya ve gereçler için daha pratik yaklaşımlarla ve fonksiyonel dolap tasarımları ile çözümleme getirebilir, mekanların kullanılabilirliğini artırabilirsiniz.

Küçük ve dar mekanlarda daha geniş yer açamıyorsanız basit mimari hileler ( Mobilyalar, aynalar ve ışıklar ) sayesinde daha geniş gösterebilirsiniz.

Yeşillerle ve modern saksı örnekleriyle dekoratif amaçlı çözümler; Çiçekli Salon  Resmi Koyarsın.

Yeşilliği seviyorsanız ve açık renkli koltuk takımlarınız varsa, mekanlarınızı çiçeklerle ve modern dekoratif saksı kullanarak mekanınızı zenginleştirebilir, daha ferah bir ortam elde edebilirsiniz. Gerek aksesuarlarla, gerekse aydınlatma aksesuarları ile birlikte askıda tutulan saksılar oturma odası ile uyumlu açık renk tonlarında tercih edebilirsiniz.

Duvarlara fonksiyon kazandırmak;

Duvarlarda aksesuarlı tablolar, kitaplıklar resmi koyarsın

Duvarlarınızı aksesuarlarla, özel olarak dizayn edilmiş ürünlerle zenginleştirerek dar alanlarda daha fazla gösteriş elde edebilirsiniz.

Duvarınızın rengine göre sececeğiniz kitaplık,aksesuar ve ışıklandırlamarla evinizin metre kare olarak daha büyük bir alanmış gibi gösterebilir, gelen misafirlerinize zengin bir ortam sunabilirsiniz.


Mimar Hami Birkan11 görüntüleme0 yorum

© 2019 HKB MİMARLIK TÜM SAKLARI SAKLIDIR.